Katalog

Peněženky 

 • Rejnočí kůže

  Peněženky z rejnočí kůže se stávají novým módním trendem na světovém trhu. Jsou vhodné jak pro zvláštní příležitosti, tak i pro každodenní nošení. Rejnočí kůže byla svou jedinečnou kvalitou a dlouhou životností uznávána již před staletími japonskými řemeslníky, kteří ji používali k výrobě brnění, rukojetí mečů a mnoha dalších dekorací. Nyní, díky své exotické kráse a pověsti nejodolnější kůže na světě, se rejnok těší rostoucí oblibě.

  Tato nesmrtelná kůže je 25 krát pevnější než kůže hovězí. Je odolná vůči vodě, ohni, propíchnutí, vzniku trhlinek a oděru. Rejnočí kůže má luxusní texturu skládající se ze stovek malých tvrdších korálků. Příroda se rozhodla k této textuře vytvořit kontrast - zářící perleťově bílý kosočtverec na hřbetě každého rejnoka, který je jedinečný a liší se jako otisk prstu. Rejnoci nepatří mezi ohrožené druhy, v hojnosti je nalezneme v mělkých, teplých vodách na celém světě, převážně v oblasti Tichomoří.

  Naše výrobky jsou vyrobeny z pravé kůže rejnoka, která nejprve prochází procesem opalování a dále dokonalým barvením. Rejnočí kůže nevyžaduje žádné speciální čištění, jednoduše ji stačí otřít vlhkým bavlněným hadříkem pro udržení svého přirozeného lesku.

 • Hadí kůže

  Peněženky z hadí kůže patří mezi jedny z nejluxusnějších exotických výrobků na světě. Jsou záležitostí velmi pečlivé ruční práce. Hadí kůže je hebká, odolná, nádherná a velice nenáročná na údržbu. Má jedinečnou strukturu a neobvyklý estetický vzhled. Výrobky, které Vám nabízíme jsou vyrobeny z pravé hadí kůže, která nejprve prochází procesem činění a dále dokonalým barvením.

 • Hovězí kůže

  Peněženky z hovězí kůže patří mezi nestárnoucí klasiku. Hovězí kůže je přírodní produkt nezaměnitelné krásy, který je pro své nenapodobitelné vlastnosti používán již tisíce let. Lze ho zpracovat mnoha způsoby a výsledek je proto odlišný, ale vždy originální. Tento rozdíl je viditelný jak na pohled, tak i na omak.

  Výrobky, které Vám nabízímejsou vyrobeny z pravé hovězí kůže pocházející ze šlechtěného thajského skotu. Za vyšších teplot a pod obrovským tlakem se do této kůže razí raznicemi vzor sloní kůže, jenž je nerozpoznatelný od pravé sloní kůže. Slon je v Thajsku posvátné zvíře, proto byla vyvinuta speciální technologie zpracování, ve které jsou Thajci světovou jedničkou. Peněženky z této kůže jsou hebké na dotek, pevné, trvanlivé, odolné běžnému používání a lehce udržované.

 • Pštrosí kůže
 • Krokodýlí kůže